Życzenia Bożonarodzeniowe

Tradycyjnie jak co roku,sypią się życzenia wokół,większość życzy świąt obfitychi prezentów znakomitych,a ja życzę, moi mili,byście święta te spędzilitak jak każdy sobie marzy.Może cicho, bez hałasu,idąc sobie gdzieś do lasu.Może w gronie swoich bliskich,jedząc karpia z jednej miski.Może gdzieś tam, w ciepłym kraju,czując się jak Adam w raju.Może lepiąc gdzieś bałwana,jeśli śnieg spadnie do rana.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Tradycyjnie jak co roku,
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho, bez hałasu,
idąc sobie gdzieś do lasu.
Może w gronie swoich bliskich,
jedząc karpia z jednej miski.
Może gdzieś tam, w ciepłym kraju,
czując się jak Adam w raju.
Może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śnieg spadnie do rana.